עיניים פקוחות לרווחה - פרולוג

יולי 2012

 

לונדון

 

אני צופה בה. אני זוכר את מגע עורה. את האופן שבו היא זזה ואת הצלילים שבקעו מפיה. אני זוכר את הכול – כל דבר שקשור בה.

 

אבל היא לא רואה אותי. בהתחלה זה הפריע לי, אבל עכשיו אני יודע שזה לא משנה, מפני שהיא עוד תראה אותי. היא תראה אותי בקרוב מאוד.

 

הגורל הציב אותה בדרכי לפני שנים, והופיע שנית כשהמטוס ההוא התרסק. מעולם לא שכחתי את ברין בנט המתוקה. מעולם.

 

שנים חשבתי עליה, אבל מעולם לא חשבתי שניפגש שוב. ידעתי שהיא עזבה את ארצות הברית ועברה לגור בלונדון, אבל עד שראיתי את תמונות הדוגמנות שלה, לא ידעתי עד כמה אני באמת רוצה למצוא אותה שוב.

 

עכשיו אני יודע בדיוק עד כמה.

 

אלות הגורל אמרו את שלהן. כל חלק בפאזל מצא את מקומו. אני יכול לקבל את המגיע לי ואותה גם יחד. זה מה שמגיע לברין. היא אוצר. היא יהלום כתר נדיר. משהו שאוכל להתענג עליו וליהנות ממנו ככל שארצה.

 

כולנו כלים במשחק. גם היא, לא פחות ממני. כלים במשחק שלא אני המצאתי, ועם זאת, משחק שאני בפירוש מסוגל לשחק. אני נלחם למען הצדק. זוהי הזדמנות של פעם בחיים ולא אתן לה, או לברין, לחמוק מבין אצבעותיי. ברין היא הערך המוסף של התוכנית הכללית, ואני מצפה בכיליון עיניים לזמן שבו אוכל להראות לה בדיוק עד כמה התגעגעתי אליה ואל התקופה שבילינו יחד.

 

להגנתי אומר שפניתי אליה ישירות כדי לגרום לה לעזור לי. הייתי מוכן לחזר אחריה ולהתייחס אליה יפה.

 

היא בטח הייתה שמחה לראות אותי שוב. אני יודע. בני הזונות האלה לא היו ראויים לה, וכל מה שקיבלו, הגיע להם. אבל עכשיו זה כבר לא משנה.

 

הם יצאו מהמשוואה, וזה מקל עליי. בסופו של דבר אני היחיד שייהנה מהתוצאות.

 

אבל בלאקסטון הוא סיפור אחר. המניאק הזה הגיע וסחף אותה אל תוך חייו. אני יודע שהוא סחרר אותה בזכות המראה החיצוני והכסף שלו, וזה חבל מאוד, בגלל שבלעדיו כל התכניות שלי היו מתממשות בלי בעיה.

 

בלאקסטון הרס את התכנית המקורית שלי, אבל לא לגמרי. לזכותו יאמר, שיש לו אינסטינקטים טובים. הייתי בטוח שהיא בכיס שלי, כשהוא יצא לעשן מאחוריי הבניין בו התקיים אירוע הגאלה. לא יכולתי להאמין איזה מזל יש לי. הוא היה בחוץ. היא הייתה בפנים. האזעקה הופעלה בדיוק בזמן. הטעות היחידה שלי הייתה שלא צפיתי את האפשרות שהנייד שלה יהיה אצלו. הופתעתי מאוד. ולמרות זאת, רציתי שהוא ידע שאני שם. הוא צריך לדעת. היא הייתה שלי שנים לפני שהוא נכנס לתמונה.

 

ואז קרה משהו שכנראה פעל לטובתו. אני לא בטוח למה, אבל ברין לא הייתה במקום שבו הייתה אמורה להיות, ולא יצאה החוצה כשחשבתי שתצא. אני בטוח שאם הנייד שלה היה אצלה כשההודעה שלי התקבלה, היינו היום יחד, היינו ממשיכים מהנקודה שבה עצרנו לפני שבע שנים.

 

איבדתי אותה בכל הכאוס שנוצר… וגם את הזדמנות הפז שלי. זה מאוד מרגיז אותי. מישהו יצטרך לתת את הדין כדי שאפשר יהיה להחזיר את האיזון לעולם. זאת לא תהיה בעיה. עם הזמן הכול יסתדר כמו שאני רוצה.

 

כרגע בלאקסטון שומר עליה מכול משמר, אבל יש לי תכניות גם לגביו. לו אין תשובה לכל דבר, ואני אדאג לבלבל אותו בכל מיני עניינים קטנים. אני מומחה בזה.

 

לא, אני לא מתייאש. יש לי עוד כמה טריקים והרבה סבלנות. יש עוד זמן עד שאהיה חייב לעשות צעד, ואני הולך ומתקרב.

 

קרוב יותר.

 

אז לא היה לי מושג, אבל כשהשוטים האלה בחרו בשיר קרוב יותר, הם קלעו למטרה. הוא באמת מושלם. פשוט מושלם.