MVP - פרק 1
 

**א**

 

"אלוהים, כמה הכוס שלך מדהים," הוא גונח באוזני, לפני שהוא יונק אותוה אל תוך פיו. "השתוקקתי לזה כל כך הרבה זמן. אין לך מושג כמה לילות עינגתי את עצמי וחשבתי עלייך, חשבתי על זה ורק על זה."

 

"כן… כן… כן," אני נכנעת.

 

"איך זה שאתך זה מרגיש טוב כל כך?" הוא מחמיא לי.

 

הגוף שלי היה שלו, מכוסה כולו בנשימתו ובאנחותיו. בכל פעם שהלם בתוכי, הרגשתי אותו לוקח לעצמו עוד חתיכה ממני. לא הייתי במצב רוח מתאים, אבל זה לא שינה דבר, משום שאתו זה הרגיש טוב כל כך. הכאב המעורב בעונג. העובדה שמדובר בחטא. נכנעתי לו בכל ישותי. זה מה שהייתי צריכה.

 

להרגיש בטוחה.

 

להרגיש אהובה.

 

להרגיש נחשקת.

 

"אני מצטער שלקח לי כל כך הרבה זמן להגיע לזה. הייתי אידיוט," הוא ממלמל, ומושך את רגליי מעלה, אל עצם הירך שלו, והולם בנקודה המדויקת בתוכי שמעבירה רטט בעורי הבוער, רטט הפורץ מבפנים החוצה. אחר, ועם זאת מוכר. שקט, לעומת הסערה שבה היו נתונים חיי; הכאוס שהקיף אותי היה רגוע וצונן. וזה קרה בזכותו. הוא היה המקום הבטוח שלי. כמו תמיד הוא היה.

 

נזקקתי לזה, חזרתי ולחשתי בשקט שוב ושוב.

 

הנשימה שלו הואצה והעור שלו החל מתכסה זיעה, ידעתי שהוא קרוב והליבה שלי הוצפה לכבודו בלחות. עיניי היו עצומות כל הזמן הזה; איכשהו, זה גרם לי להרגיש שהכול בסדר, זה הקל עליי, כאילו אם עיניי אינן פקוחות, זה לא ממש קורה. כששפתיו לכדו את שפתיי, הרגשתי את הלשון החלקלקה והמשיית שלו מפצירה בפי להיפתח לכבודו. נתתי לו את מה שרצה וגנחתי בסיפוק כשנשך את שפתי התחתונה, ממש לפני שטמן את לשונו בתוך פי המייחל.

 

הוא כיסה אותי בנשיקות, מהשדיים שלי ועד לצוואר, ועל פני כל פניי. כמעט פרצתי בבכי כשנישק את מצחי במחווה אוהבת ועדינה.

 

"ילדונת," הוא כמעט לחש אל צווארי בעודו מכסה אותו בנשיקות רכות. "תפקחי את העיניים, תני לי לראות את העיניים הירוקות היפהפיות האלה שעליהן אני חולם," עודד אותי בקול מפתה.

 

נאנחתי ונשמתי עמוקות, ובאותו רגע נראיתי מלאת סיפוק, מאושרת, אפילו מרוצה. כאילו התנשפתי מלאת תאווה ותשוקה… אבל לא. הייתי מבולבלת ועצובה. אזרתי אומץ והעזתי לפקוח את העיניים, והן קלטו מיד את התאווה והכמיהה שלו אליי. עיניו אמרו לי את כל מה שלא חשבתי שאני מסוגלת לשמוע…

 

מה אני עושה כאן?

 

"אלוהים, כמה הכוס שלך הדוק. אני קרוב כל כך. תגידי לי מה את צריכה."

 

"אני צריכה אותך," עניתי בלי לחשוב, בלי לדעת מה עוד אני יכולה לומר.

 

היה נדמה שזה מספק אותו. הוא הלם בתוכי, פנימה והחוצה, עוד כמה פעמים בזמן שצווארי וגבי החלו מתקמרים ומתנתקים מהמזרן כשהפורקן שלי הגיע, והוא אחז בעדינות בעורפי כדי שלא אוכל להסיר את עיניי מעיניו בגן העדן של אהבה ומסירות מוחלטת שהוא חשב שאנחנו יוצרים. הוא רצה שנחלוק את הרגע, ואני נתתי לו את זה. בדיוק כמו שעשיתי עם כל כך הרבה גברים לפניו. לא הרגשתי דבר מכל מה שרציתי להרגיש.

 

"אלוהים…" הוא נהם, והפורקן שלו הגיע מיד, חודר לעומק ליבתי ומפזר בתוכי את זרעו.

 

המצח שלו ריחף מעל שלי בעוד שנינו מתנשמים, מנסים למצוא דפוס אחיד. החדר היה מלא ריח של סקס… הסקס שלנו, וזה עורר בי בחילה.

 

"אני אוהב אותך, ילדונת," אמר בקול שופע כנות.

 

"גם אני אוהבת אותך, דֶבוֹן."

 

ואז פרצתי בבכי.