המדאם - פרולוג
 

אתם יכולים לקרוא לי איך שאתם רוצים, כבר שמעתי הכול בחיי. אבל האמת היא שבפעם הראשונה שראיתי כסף, התאהבתי. כסף מגלגל את העולם, הוא שורש כל רע. הוא מעניק גם תענוג וגם כאב. תאוות בצע היא אחד משבעת החטאים שדינם מוות. לצד הקנאה, והחטא המועדף שלי אישית… התאווה. אלוהים אמר לֹא־תַחְמֹד אֵשֶׁת רֵעֶךָ; זה בגלל שאלוהים מעולם לא פגש את אחת מבנות ה־VIP שלי.

 

אני לא אישה רעה, אבל אני רוצה את מה שאני רוצה, כשאני רוצה את זה. אני עושה מה שבראש שלי, ובסופו של דבר, אם תתעסקו עם אחת הבנות שלי אני אראה בזה מתקפה אישית. אי אפשר לגעת במה ששייך לי, ומי שמנסה, אני דואגת שגם ישלם על זה. אני לא מפחדת משום דבר. פחד הופך אותך לחלשה, ואני לא אישה חלשה. אני יכולה להיות התכשיט הכי יקר שלך, או הסיוט הכי נורא שלך. הבחירה בידיים שלך.

 

אני לא תלויה באיש מלבד בעצמי, בגלל שבסופו של דבר, זה כל מה שיש לי. אני לא סומכת על איש, וזה מה שהופך אותי למעולה כל כך במה שאני עושה. אני חיה בעולם של גברים, ואני שולטת בו ביד רמה. נשים שולטות בעולם הזה, והסיבה היחידה שאנחנו מרשות לגברים להאמין שהם שולטים היא שהם מובלים באמצעות הזין שלהם. הכוח האמתי נמצא בכוס שלנו. אנחנו מעניקות חיים ואנחנו היצור החי היחיד בעולם הזה שיכול לדמם במשך שבעה ימים ולא למות מזה.

 

אהבה היא יציר של הדמיון; ממש כמו מונוגמיה. זהו הלך רוח אפלטוני, שאנחנו מתכנתים את עצמנו להיות בו. זאת אשליה. המוח הוא הכלי הכי חזק שלנו. אומרים שאנחנו משתמשים רק בעשרה אחוזים מהמוח שלנו, ואם זה ככה, תארו לעצמכם מה יכול להיות אם נהיה מסוגלים להשתמש ביותר?

 

אני לא אנוכית, אני חולקת את הדברים שלי עם אחרים, אבל הם חייבים להחזיר לי אותם באותו מצב שנשאלו ממני. שברת שילמת. אתם אולי חושבים שאתם מכירים אותי, אבל אין לכם שמץ של מושג. בדיוק כמו שהשם שלי מרמז, אני אישה חזקה ומינית. ביום טוב אני מכשפת, ביום רע אני שדה, ובכל הימים שבין לבין, אני מאחזת עיניים. אני דומה מאוד לאיזבל, משום שאני מראה לכם את מה שאני רוצה שתאמינו בו. אולי בגלל זה רציתי אותה, אולי בגלל זה אני עדיין רוצה אותה. איזבל היא באמת טיפשה דפוקה, אבל אני לא רוצה לדבר עליה ועל ההחלטות המחורבנות שלה. נגיע לזה אחר כך; עוד נדבר על הכול. אני מסוג הנשים שאין להן עכבות כלל. אין לי סודות. אבל הרבה דברים מתרחשים מאחורי דלתות סגורות, ואני עומדת לפתוח את הדלתות האלה בפניכם. לתת לכם לראות חלק ממה שאני עושה וממי שאני.

 

קוראים לי לילית ורוניקה סטון, המכונה מדאם, וזה הסיפור שלי.